Oferta

Szkolenia w zakresie profilaktyki zachowań wobec terrorystycznych zagrożeń bombowych

Nieustanny wzrost terrorystycznych zagrożeń bombowych na świecie i brak perspektyw na bezpieczną normalizację życia społeczeństw, skłania do stawiania pytań o bezpieczeństwo każdego z nas w drodze do domu, w firmie, w podróży i na każdym kroku.

Czy możemy zatem ustrzec się zamachu bombowego, czy jesteśmy w stanie zapobiegać lub minimalizować jego prawdopodobieństwo wystąpienia i ewentualne skutki? Jakie są możliwe sposoby przeciwdziałania i jakie szanse na ich skuteczne wykorzystanie?

Na wszystkie postawione pytania i wątpliwości znajdziecie Państwo odpowiedź podczas specjalistycznego szkolenia kierowanego do firm i instytucji z wyobraźnią zagrożeń i wiedzą o braku merytorycznego przygotowania firmy na takie wyzwania. Szkolenie prowadzone jest przez najwyższej klasy specjalistów w zakresie zwalczania terroryzmu bombowego, z certyfikatami najważniejszych instytucji i organizacji USA, FRANCJI zwalczających terroryzm bombowy do wglądu w zakładce Uprawnienia i kwalifikacje.

Szkolenie ma na celu przygotowanie szkolonych do odczytywania kodów zagrożeń atakiem terrorystycznym, ich interpretacją, umiejętnością minimalizowania i unikania skutków ewentualnego zamachu. Rozszerzony zakres szkolenia przygotowuje kadrę zarządzającą do reakcji na zagrożenia w firmie, do czasu przybycia wyspecjalizowanych jednostek policji.

Firma „ATAP - Bomb Security” realizuje ponadto usługi doradcze i audyty bezpieczeństwa przeciw bombowego z uwzględnieniem zagrożeń chemicznych i radiologicznych w każdej firmie i instytucji publicznej.

Jesteśmy do dyspozycji dla wszystkich, którzy dostrzegając zagrożenia chcą poprzez zdobytą tą drogą wiedzę mieć polisę bezpieczeństwa na zdrowie i życie, ale także na niezakłócony sukces swoich przedsięwzięć, wystawioną przez najlepszych fachowców w myśl dewizy: „Wasze bezpieczeństwo – nasza satysfakcja”.

ATAP - Bomb Security
ul. Trakt Lubelski 257a, 04-667 Warszawa
+48 608 619 229
biuro@bombsecurity.pl

Używamy ciasteczek, aby zwiększyć Twoją wygodę korzystania ze strony

Poprzez klikanie w dowolny odnośnik na tej stronie zezwalasz nam na używanie ciasteczek.